NORD-ODAL SV

SIST OPPDATERT: 18. 11. 2018 12:29 | TIL HOVEDSIDEN

Innlandet SVs liste ved fylkestingvalget 2019
Vedtatt på nominasjonsmøte i Hedmark og Oppland SV 17. november2018

1   Bjørnar Tollan Jordet Tolga 1986
2   Mai Bakken Lom 1962
3   Sigurd Arnekleiv Bækkelund Hamar 1996
4   Vilde Sveen Nordre Land 1997
5   Mizanur Rahaman Lillehammer 1989
6   Sigrun Kristoffersen Sør-Odal 1960
7   Hans Olav Lahlum Gjøvik 1973
8   Eldri Svisdal Elverum 1980
9   Jørn Grøtberg Østre Toten 1954
10   Oda Hammerstad Gjøvik 1985
11   Elisabeth Amundsen Stange 1985
12   Berit Øygard Nord-Aurdal 1956
13   Roar Pedersen Ringsaker 1956
14   Frank Smestad Trysil 1958
15   Kaia Paulsen Lillehammer 1970
16   Kjetil Bjørklund Gjøvik 1967
17   Christina Beck Jørgensen Elverum  1989
18   Helge Midttun Gran 1955
19   Hilde Mari Bjørke Løten 1991
20   Jon Ola Kroken Os 1953
21   Fariba Fazelpour Hamar 1962
22   Kai Smeby Ringsaker 1971
23   Nina Berglund Ringerud Østre Toten 1984
24   Hans Petter Olsen Vestre Toten 1954
25   Anne Margrethe Sørli-Bolneset  Kongsvinger 1954
26   Bjørn Kjensli Øystre Slidre 1948
27   Frøydis Sund Hamar 1980
28   Truls  Gjefsen Sel 1956
29   Gunn Bråten Tynset 1976
30   Jan-Thore Østenby Martinsen Tynset 1963
31   Ingrid Hvidsten Gabrielsen Elverum 1983
32   Johny Solvang Grue 1955
33   Mildrid Asgeirsdatter Ullerud Gjøvik 1986
34   Arne Edgar Rosenberg Nordre Land 1968
35   Karin Mathisen Ringsaker 1952
36   Erland Jensen Søndre Land 1950
37   Maja Leonardsen Musum Gran 1985
38   Kjell Dalløkken Tolga 1951
39   Monica Skybakmoen Våler 1972
40   Dag Øystein Alfheim Nord-Odal 1973
41   Ingunn Dalan Vik Lillehammer 1969
42   Ståle Støen Folldal 1954
43   Liv Kristin Lyngstad Lillehammer 1989
44   Kai Werner Evensen Søndre Land 1958
45   Vivi Nysveen Åmot 1952
46   Thorbjørn Hagen Ringsaker 1950
47   Ane Botterli Vågå 1988
48   Per Norheim Nord-Odal 1947
49   Idunn Rækken Marthinsen Gran 2000
50   Terje Kleiven Vågå 1950
51   Karin Lervang Rendalen 1969
52   Gunnar Linderud Lillehammer 1949
53   Elisabeth Braaten Vestre Toten 1948
54   Gunnar Nygård Nord-Odal 1952
55   Berit Andersen Skogvang Nord-Odal 1961
56   Hallvard Hatlestad Hamar 1976
57   Mette Pedersen Mikkelsen Elverum 1961
58   Ragnhild Gusterudmoen Eidskog 1957
58   Ann-Margret Sørli Hågensen Stange 1966
60   Karin Wiik Nordre Land 1965
61   Anne Lise Fredlund Lillehammer 1982
62   Dag Seierstad Lillehammer 1936